COMARCH DIAMENTOWY PARTNER*
+48 71 354 61 65 | biuro@cdnpartner.com.pl

Konsultant-wdrożeniowiec systemów ERP

Do obowiązków należeć będzie:

  • Umiejętne sporządzanie analiz przedwdrożeniowych,
  • Instalacja i konfiguracja systemów ERP,
  • Modyfikacja podstawowych funkcjonalności systemu i dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta,
  • Szkolenia użytkowników,
  • Opieka nad klientem w trakcie wdrożenia oraz wsparcie powdrożeniowe,
  • Uczestnictwo w procesie handlowym w zakresie prezentacji funkcjonalności systemu ERP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne i/lub ekonomiczne,
  • Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP (najlepiej Comarch ERP OPTIMA),
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Szeroka wiedza z biznesowa z zakresu księgowości, kadr i płac, logistyki, handlu,
  • Dobra znajomość SQL, Crystal Reports,
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Zdolności analityczne,
  • Elastyczność w podejściu do potrzeb i wymagań Klientów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie stabilnej finansowo,
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowania,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub inną formę współpracy (jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje),
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach wdrożeniowych.

Oferty muszą zawierać klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: biuro@cdnpartner.com.pl

Programista .NET

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji w technologii .NET.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Znajomość platformy .NET Framework i języka C#,
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • Znajomość MS SQL Server,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami raportującymi Crystal Reports,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
Oferujemy
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.

Zamknij