Od ponad 10 lat pomagamy firmom osiągać cele finansowe i brandingowe. CDN Partner jest agencją technologiczną kierującą się wartościami.

Galeria

Kontakt

ul. Starogajowa 33, 54-047 Wrocław

biuro@cdnpartner.com.pl

+48 71 354 61 65

Aktualizacja BaseLinker ERP

Integracja BaseLinker z Comarch ERP- nowa wersja 2022.4.29

Szanowni Państwo,

udostępniliśmy aktualizację naszej aplikacji ERPSync do integracji systemów Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL z BaseLinker.

Nowa wersja 2022.4.29 integratora uwzględnia następujące nowości i zmiany:

// Zmiany dla systemu Comarch ERP Optima
  • Dostosowanie integracji do najnowszej wersji systemu Comarch ERP Optima 2022.4.1​
// Zmiany dla systemu Comarch ERP Optima
  • BaseLinker dodał opcję tworzenia własnych pól dodatkowych na zamówieniach (szczegóły na >>>). W tej wersji obsłużyliśmy w integratorze własne pola dodatkowe. Można ustawić, aby wartości z tych pól ustawiały się w opisie dokumentu zaimportowanego do systemu ERP lub jako atrybut na dokumencie. Dodatkowo w konfiguracji można wskazać jedno z tych pól, aby zapisywał się w nim numer dokumentu wygenerowanego w systemie ERP. Wszystko to możemy w prosty sposób ustawić w konfiguracji integratora.
  • Dodaliśmy opcję zapisywania w bazie systemu ERP informacji o Amazon Fulfillment – kody FBA. Informacje te pobierane są podczas importowania zamówienia do systemu ERP i zapisywane w dodatkowej tabeli w bazie systemu ERP.
  • Na zakładce „Zamówienia – źródła” dodano kolumnę, w której można podać kod kontrahenta, który ma ustawiać się na dokumencie importowanym do systemu ERP. Dzięki temu możemy przykładowo przypisać różne kody kontrahentów dla każdego ze źródeł zamówienia.


Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół CDN Partner we Wrocławiu