Od ponad 10 lat pomagamy firmom osiągać cele finansowe i brandingowe. CDN Partner jest agencją technologiczną kierującą się wartościami.

Galeria

Kontakt

ul. Starogajowa 33, 54-047 Wrocław

biuro@cdnpartner.com.pl

+48 71 354 61 65

Bez kategorii

Nowa wersja Comarch ERP XL już dostępna!

Szanowni Państwo!

30 czerwca udostępniliśmy Comarch ERP XL w wersji 2020.2.

 Wśród najważniejszych nowości i zmian warto wymienić:

  • Pełną gotowość do obsługi nowych struktur logicznych dla ksiąg podatkowych i dowodów księgowych, które będą obowiązywać od dnia 1 października 2020 r. Zgodnie z nowymi rozwiązaniami, dotychczasowe deklaracje VAT-7 i VAT-7K będą przesyłane łącznie z informacją o ewidencji w jednym dokumencie elektronicznym JPK_VAT, w formie JPK_V7M lub JPK_V7K. W systemie nadal będą dostępne „stare” formularze deklaracji VAT-7 i VAT-7K oraz struktury JPK_VAT. Dzięki temu w razie potrzeby i wg dotychczasowych zasad będzie można skorygować wcześniej wystawione i wysłane formularze deklaracji VAT-7 oraz pliki JPK_VAT.
  • Dla klientów banku Citi Handlowy została udostępniona integracja z bankiem za pomocą usługi Webservice/API. Użytkownik systemu Comarch ERP XL może dokonywać zleceń przelewu, pobierać statusy realizacji zainicjowanych zleceń oraz sprawdzać salda rachunków i pobierać wyciąg bankowy wewnątrz systemu finansowo-księgowego.
  • Wydzieliliśmy nowy obszar Traceability. Już teraz są dostępne dwa bardzo rozbudowane raporty: Wykorzystanie materiału oraz Pochodzenie wyrobu. Dzięki nim, bardzo szybko i precyzyjnie można wykonać analizę procesów wykorzystania konkretnych dostaw surowców oraz historię powstania wyrobów w zleceniach produkcyjnych. W kolejnych wersjach będziemy dodawać nowe opcje, które pozwolą na wielowymiarową analizę z uwzględnieniem wszystkich elementów produkcji.
  • W Comarch MES można realizować procesy kontroli jakości dla materiałów i wyrobów. Dostęp do protokołów KJ jest możliwy zarówno w trakcie produkcji jak również na operacjach zrealizowanych.
  • W Comarch MES można realizować procesy kontroli jakości dla materiałów i wyrobów. Dostęp do protokołów KJ jest możliwy zarówno w trakcie produkcji jak również na operacjach zrealizowanych.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zmianami funkcjonalnymi w w/w i pozostałych obszarach oraz informacją nt. współpracy Comarch ERP XL 2020.2 z odpowiednimi wersjami aplikacji satelickich (DMS, WMS, BI, POS, itd.)

Już we wrześniu planujemy udostępnić wersję 2020.2, którą będzie można uruchomić na darmowej wersji silnika bazodanowego PostgreSQL. Z kolei pod koniec roku wydamy wersję Comarch ERP XL 2021.0, a wraz z nią m.in. takie funkcjonalności jak konfigurator numerów seryjnych/ partii w produkcji, rozwój modułu kontroli jakości o obszar logistyki oraz możliwość zaczytywania pozycji dokumentów z wykorzystaniem Comarch OCR.

Na dzień dzisiejszy z systemu korzysta blisko 7 tys. przedsiębiorstw. Tylko w pierwszych 6-ciu miesiącach tego roku, decyzję o zakupie Comarch ERP XL podjęły m.in. takie firmy jak: Grupa INCO S.A., Zakłady Automatyki KOMBUD S.A., GENPOWER Sp. z o.o czy przedstawiciele branży meblarskiej: IDŹCZAK-MEBLE oraz PPUH „GABI-JERCZYŃSCY” SP.J.

Cały czas notujemy również bardzo dynamiczny wzrost sprzedaży wynoszący w pierwszym półroczu blisko 10% w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku.

Dowiedz się więcej:

https://spolecznosc.comarch.pl/news/nowa-wersja-comarch-erp-xl-2020-2-65353

 

Nowa wersja Comarch HRM 2020.5.1 już dostępna.

W tej wersji wprowadziliśmy następujące nowości:

  • Arkusze ocen. Na oknie arkuszy ocen umożliwiono podgląd historii ocen pracownika.
  • Plan pracy. Wprowadzono oznaczenie rodzaju dnia wolnego na formularzu dnia w planie pracy.
  • Panel powiadomień. Dodano powiadomienia o kończącej się umowie o pracę.
  • Wersja językowa. Wprowadzono tłumaczenia dostępnych w aplikacji rodzajów nieobecności.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem nowości i zmian.

Dowiedz się więcej:

https://spolecznosc.comarch.pl/news/nowa-wersja-comarch-hrm-2020-5-1-jest-juz-dostepna-65324

Z poważaniem,
Zespół Comarch ERP XL